صنایع غذایی

صنایع غذایی

صنایع غذایی

صنایع غذایی

تولید نیتروژن: نیتروژن نقش بسیار ارزشمندی در بسیاری از صنایع و مخصوصا صنایع غذایی دارد.

کمپرسور های J.P.Sauer & Sohn Maschinenbau GmbH در بخش پرطرفدارترین تجهیزات در زمینه ذخیره حجم بسیار بالای گاز، زمانی که مقدار و سرعت بالای دسترسی به گاز، از اولویت ویژه ای برخوردار هستند، قرار می گیرند.

کمپرسورهای گازی ساور از انعطاف پذیری بالایی دارند. این انعطاف پذیری بالا، دامنه گسترده ای از نیازهای مشتری را پوشش می دهند که در این میان می توان به قدرت مکش با فشارهای متفاوت، فشار نهایی و کیفیت گاز تولید شده از نظر خلوص اشاره کرد.

کمپرسورها، مولد های نیتروژن و دستگاه های تصفیه هوا برای کاربردهای گوناگون در صنایع غذایی کاربرد دارند. کاربردهایشان به شرح زیر می باشد:

■ بسته بندی
■ ماشین های پرکننده مواد غذائی
■ پمپ های مایعات
■ تولید نیتروژن
■ چاقوهای بادی

بسته بندی فرآیندی می باشد که از هوای فشرده استفاده می کند. همچنین در سامانه تسمه نقاله برای منتقل کردن مواد غذایی و ترکیبات بکار رفته در فرآیند تولید مواد غذایی نیز هوای فشرده کاربرد دارند.

ماشین های پرکننده مواد غذایی از هوای فشرده جهت پرکردن محصولاتی مانند کیک ها، انواع پای و محصولات مایع استفاده می کنند.

پمپ های مایعات برای منتقل کردن محصولات مایع در فرآیند تولید و پر کردن از هوای فشرده نیز استفاده می کنند.

مولدهای نیتروژن شامل فیلتراسیون هوای فشرده که برای بسته بندی محصولات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، می باشد.

چاقوهای بادی برای بریدن و یا پوست کندن محصولاتی مانند میوه ها و سیب زمینی و پیاز از هوای فشرده به عنوان ماده پاک استفاده می کنند.

پلاسما داتیس عرضه کننده کمپرسورها، مولد های نیتروژن، فیلترهای استریل و سایر تجهیزات و ماشین آلات تولید هوای پاک برای صنایع غذایی می باشد.

اشتراک گذاری
دانلود کاتالوگ