صنایع نساجی و پوشاک

صنایع نساجی و پوشاک

صنایع نساجی و پوشاک

صنایع نساجی و پوشاک

کمپرسورهای J.P.Sauer & Sohn Maschinenbau GmbH در صنایع ریسندگی و بافندگی کاربردهای فراوانی دارند. بخاطر اینکه این کمپرسورها هزینه های نگهداری و عملیاتی پایین، استحکام، طراحی منحصر بفرد برای عملکرد شبانه روزی و بدون انقطاع و توانایی کار در شرایط آب و هوایی سخت را دارند، گزینه بسیار مناسبی برای صنایع ریسندگی و بافندگی هستند و عملکرد قابل اطمینان و بدون دردسری را دارند.

از جمله موارد استفاده و کاربرد کمپرسورها در این صنعت می توان به تامین هوای فشرده مورد نیاز برای تغذیه ماشین آلات ریسندگی و بافندگی، دستگاه های رنگرزی پارچه و منسوجات، دستگاه های چاپ و استنتر و... اشاره کرد. از این کمپرسورها در صنایع پارچه های طبیعی و مصنوعی هم مورد استفاده قرار می گیرد. از کمپرسورهای هوای فشرده، تقریبا در هر مرحله از تولید در این صنایع، به ویژه در کارخانجاتی که از ماشین های بافندگی بادی استفاده می شود، بهره گیری می کنند.

در این صنایع از هوای فشرده در موارد زیر استفاده می شود:

■ ماشین های ریسندگی (همچنین برای کنترل سوپاپ ها و سیلندرها)
■ ماشین های بافندگی
■ ماشین های دوک پیچی
■ دستگاه های انباشت
■ ماشین های چاپ
■ دستگاه های نخ یاب
■ چرخ های خیاطی
■ ماشین های بافت
■ تجهیزات خودکار بادی
■ همزدن مایعات
■ تمیز کاری و پاکسازی
■ دستگاه ها و محرک های نیوماتیک و بادی
■ خنک کردن سامانه ها
■ گیره های بادی
■ پراکنده کردن رسوبات و گرد و خاک
■ سوزن خیاطی
■ کاربردهای مربوط به تسمه نقّاله

پلاسما داتیس کمپرسورهای با دوام و مستحکم، قابل اطمینان برای کار در شرایط سخت آب و هوایی و با طراحی منحصر بفرد برای عملکرد شبانه روزی و بدون انقطاع با حداقل زمان از کار افتادگی، متوسط زمان بین خرابی پایین، میانگین زمان بین قطع بالا، میانگین زمان تعمیر پایین، برای کارخانجات ریسندگی و بافندگی و تولید پوشاک، تهیه و عرضه می نماید.

اشتراک گذاری
دانلود کاتالوگ