عنوان بنری

عنوان جزئیات

صنعت خودروسازی و تولید قطعات

صنعت خودروسازی و تولید قطعات

صنعت کنترل و آزمایش:

تمام محصولاتی که به گونه ای طراحی شده اند تا تحت فشار مشخصی کار کنند، باید تحت فشار اولیه ای مورد آزمایش قرار گیرند که چندین برابر فشار مورد نیاز می باشد. اگر لازم باشد، عدم نشتی گاز آن ها، در صورتی که از گازهای فرار در آن ها استفاده شود، نیز باید کنترل شوند. اگرچه در گذشته از آب برای کنترل فشار استفاده می شد، روش بهینه استفاده از هوا و یا نیتروژن می باشد.

کمپرسورهای فشار قوی J.P.Sauer & Sohn Maschinenbau GmbH در زمان آزمایشات نشتی، در فشار قوی به بازیافت گازهای فرار مانند هلیم کمک می کنند تا به چرخه فرآوری باز گردانده شوند.برای مثال می توان به کاهش زمان تمیز کردن و خشک کردن در زمان کنترل به وسیله آب و یا حذف کامل آن و همینطور پیشگیری از فرار و از دست دادن گازهای گران قیمت نیز یکی دیگر از دستاوردهای استفاده از کمپرسورهای فشار جهت کنترل و آزمایش در صنایع مختلف نیز اشاره کرد.

از کمپرسورهای هوا و مولدهای نیتروژن در صنایع خوردسازی بصورت گسترده ای استفاده می شود.

کمپرسورهای هوای فشرده در قسمت های مختلف صنایع خودروسازی مورد استفاده قرار می گیرند. از آن ها در خط تولید، خط مونتاژ، ابزارهای بادی یا نیوماتیک، دستگاه های برش پلاسمایی و بادی، جوشکاری، روبات ها، تجهیزات هیدرولیکی، باد کردن تایر، پرداخت و تکمیل محصول، اتاق های رنگ، تولید تایر و لاستیک خودرو و بسیاری از بخش های استفاده می شود.

کمپرسورها برای عملیات زیر در این صنایع بکار برده می شوند:

■ کنترل ترمزها و دیگر قطعات تحت فشار
■ کیسه های هوا
■ سامانه انژکتور تحت فشار
■ استفاده از هلیم برای کنترل عدم نشتی قطعات
■ کنترل سوپاپ ها و سایر اتصالات تحت فشار
■ کنترل مخازن و رادیاتورها و دستگاه های تبادل حرارت
■ کنترل موتورهای درونسوز
مشخصات فنی کمپرسورهای مورد استفاده در صنایع خودروسازی عبارتند از:
■ نرخ هوا دهی:50  تا 2000 مترمکعب در ساعت
■ فشار:20 تا 420 بار
■ گاز مورد استفاده: هوا، نیتروژن، هلیم

پلاسما داتیس عرضه کننده کمپرسورهای هوا و تجهیزات مربوطه متناسب با نیاز صنعت مشتریان میباشد. تجهیزات و ماشین آلات عرضه شده توسط شرکت پلاسما داتیس همراه با ضمانت نامه های صادره توسط کمپانی مادر برای تمام قطعات و خدمات پس از فروش بر طبق استانداردهای فنی و مهندسی اروپایی و آمریکایی به مشتریان گرامی ارائه می گردند.

اشتراک گذاری
دانلود کاتالوگ