صنعت دارویی و تجهیزات پزشکی

صنعت دارویی و تجهیزات پزشکی

صنعت دارویی و تجهیزات پزشکی

صنایع دارویی و تجهیزات پزشکی

کمپرسورهای J.P.Sauer & Sohn Maschinenbau GmbH کاربردهای مختلف و زیادی در صنایع داروسازی دارند. در طراحی این کمپرسورها کارکرد بدون انقطاع و شبانه روزی، استحکام در ساخت قطعات و بدنه مقاوم در نظر گرفته شده و لذا بدان ها این امکان را به وجود می آورد که تقریبا در تمام شرایط آب و هوایی همانند گرما، سرما و رطوبت زیاد بدون مشکل و به خوبی بتوانند کار کنند.

کاربرد بیشتر و گسترده هوای فشرده در صنایع داروسازی می باشد.

از کمپرسورهای هوای فشرده، فیلترهای استریل و تجهیزات هوای پاک در صنایع داروسازی برای انجام برخی عملیات ها استفاده می شود که در بخش زیر به آن ها اشاره کرده ایم.

■ هوای فشرده برای عملیات فرآیند
■ سوپاپ ها و سیلندرهای کنترل
■ جابجائی مواد
■ تولید نیتروژن
■ پرده های هوای فشرده
■ خشک کردن محصولات

هوای فشرده برای عملیات فرآیند: از هوای فشرده بصورت مستقیم برای محصولات که باید مورد پاکسازی قرار گیرند یا جا به جا شوند و یا اینکه انتقال یابند و یا هوا دهی شوند، استفاده می شود.

سوپاپ ها و سیلندرهای کنترل: از جمله تجهیزاتی می باشند که در طول فرآیند تولید توسط هوای فشرده کنترل می شوند.

جابجائی مواد: پمپ های انتقال مایعات که با هوای فشرده کار می کنند، در محیط هایی که مواد فرار قابل اشتعال موجود هستند، موجب از بین رفتن خطر انفجار می شوند.

تولید نیتروژن: هوای فشرده بعد از اینکه توسط یک سامانه غشائی فیلتر می شود، نیتروژن تولید می کند که کاربردهای مختلفی در صنایع شیمیایی دارد.

پرده های هوای فشرده: از هوای فشرده برای ایجاد یک پرده بین فضای ایمن و پاک مورد استفاده قرار می گیرد.

خشک کردن محصولات: هوای فشرده پاک با محصولات مخلوط می شود تا در فرآیند خشک کردن محصول، تسریع به وجود آید.

پلاسما داتیس عرضه کننده کمپرسورهای هوای فشرده، مولد های نیتروژن، فیلترهای استریل و سایر تجهیزات و قطعات مورد نیاز برای صنایع دارو سازی توسط شناخته شده ترین و با سابقه ترین برندهای معروف جهان می باشد.

اشتراک گذاری
دانلود کاتالوگ