صنعت پلاستیک سازی

صنعت پلاستیک سازی

صنعت پلاستیک سازی

صنعت پلاستیک سازی

کمپرسور های J.P.Sauer & Sohn Maschinenbau GmbH در صنایع پلاستیک سازی، کاربردهای متنوعی دارند. در بخش طراحی این کمپرسورها کارکرد بدون انقطاع و شبانه روزی، استحکام در ساخت قطعات و بدنه مقاوم به خوبی لحاظ گردیده است و این امکان را فراهم می کند که تقریبا در تمام شرایط آب و هوایی مانند، گرما، سرما و یا رطوبت زیاد به خوبی و بدون مشکل کار کنند.

کارخانجات و واحدهای خرد و کلان تولید کننده فرآورده های لاستیکی – پلاستیکی و... از کمپرسورهای هوای فشرده با ظرفیت ها و فشارهای مختلف استفاده می نمایند.

کارخانجات تولید کننده لاستیک خودرو، لوله های پلاستیکی، ظروف ملامین، ظروف و بطری های یکبار مصرف آب معدنی، نوشابه و ...  تولید کننده های لوازم خانگی، اسباب بازی و ...... همگی از کمپرسورهایی با فشارها و ظرفیت های مختلف برای تغذیه دستگاه ها و ماشین آلات خطوط تولید خود استفاده می نمایند.

از کمپرسورها درصنایع زیر استفاده می شود:

■ تولید کنندگان تلفن های همراه
■ تولید کنندگان قطعات خودرو
■ تولید کنندگان بطری های پلاستیکی
■ تولید کنندگان سامانه های داخلی گاز تحت فشار
■ تولید کنندگان محفظه های دستگاه های الکترونیک
و بسیاری از صنایع دیگر.

در زمینه گسترده و پیچیده صنایع پلاستیک، از کمپرسورها جهت تولید بطری های پت که برای نوشیدنی ها، روغن ها، شامپوها، شوینده ها و... استفاده می شود. همچنین تولید کنندگان محفظه های پلاستیکی برای دستگاه های الکترونیک مانند تلویزیون، سینمای خانگی، استریو، رادیو، اجاق های مایکروویو، محفظه های رایانه خانگی و تجهیزات جانبی آنها مانند چاپگر ها، اسکنرها، لپ تاپ ها، جاروهای برقی، غذا سازها، تلفن های همراه و ده ها وسیله پلاستیکی دیگر از آن استفاده می کنند. همینطور از کمپرسورها برای ساختن قطعات پلاستیکی خودروها و بسیاری از قطعات و دستگاه های پلاستیکی دیگر در صنایع خودرو سازی استفاده می کنند.

این صنایع به هوای فشرده در دسترس نیاز مداومدارند از به وجود آمدن وقفه در فرآیند تولید جلوگیری کنند. از کمپرسورها در صنایع پلاستیک سازی در تمامی فرآیند تولید مانند ابزارهای بادی (نیوماتیک)، جابجایی و انتقال مواد، خط مونتاژ، تجهیزات پاکسازی، اتاق رنگ و سایر بخش ها، استفاده می شود.

پلاسما داتیس کمپرسور مورد نیاز شما را با توجه به ویژگی های صنعت شما انتخاب کرده و به مشتریان خود عرضه می کند. ما کمپرسورهایی با ظرفیت های متنوع و فشارهای گوناگون برای استفاده در صنایع مختلف، با کارایی بالا، هزینه های نگهداری و عملیاتی پایین ساخت شرکت های با سابقه اروپایی در اختیار شما قرار می دهیم.

پلاسما داتیس عرضه کننده کمپرسورهای متنوع با فشار خروجی 40 تا 350 بار و هوادهی 10 تا 350 متر مکعب در ساعت برای تولید هوای فشرده و یا نیتروژن متناسب با نیازهای منحصر بفرد صنعت شما، می باشد.

اشتراک گذاری
دانلود کاتالوگ